تنظیمات نخستین دستگاه لیزر

مرحله بعدی درخصوص نویسندگان دستگاه لیزر مختلف هست می بایست جلو بریم و پاسخ منفی بدین آیتم بدیم زیرا اساسا یک نفر مولف داریم , تراز بعدی به ما اذن می آبادی وبسایت رو به کنسول جستجوی گوگل متصل کنیم . این مورد به افزونه اجازه می آبادی اشتباهات رو در کنسول جستجوی گوگل fetch کنه و اون ها رو در داشبورد دستگاه لیزر وردپرس نشون بده . این آیتم بسیار موءثر هست چون اینجانب هیچوقت وارد کنسول جستجوی گوگل نمی حس . بنابراین دیدن ایرادات در داشبورد وردپرس مضاعف مفیده نوع اشتباهات ممکنه مواقعی مثل خطای نوشتاری در یک کدام از لینک و پیوند های پست باشه . بدین ترتیب اینک دستگاه لیزر به ورقه 404 لینک و پیوند می روستا . این تجربه خیر برای استفاده کننده نخواهد داشت .

گوگل به محض این‌که متوجه این موضوع بشه نادرست رو نشان خواهد اعطا کرد . دفعه آن‌گاه زمانی که وارد تارنما خود شدید متوجه اعلانی از طرف پلاگین خواهید شد . پیشنهاد میکنم دستگاه لیزر اینکار رو انجام دهید چیزی که بایستی به اون دقت داشته باشید اینه که بایستی وب سایت شما در کنسول جستجوی گوگل تثبیت شده باشه تا بتونید درین مرحله اون رو متصل کنید .


اینجا کنسول جستجوی گوگل منو می بینید . می بینید که اینجانب سایتم را به اون بیش تر کردم . هنگامی که به فهرست وب سایت هایی که بایستی به اون متصل شید نگاه میکنید , چیزی که بیشتر دستگاه لیزر افراد اعم از خود اینجانب در گیر غلط می شن اینه که ورژن های www و غیر WWW وب سایت های متفاوتی میباشند . کنسول جستجوی گوگل دستگاه لیزر نیز بدین زمینه اعتنا می کنه . همین موضوع در زمینه ی HTTP و HTTPS وجود داره بنابراین در صورتیکه وب سایت شما بر روی HTTPS WWW تنظیم شده باشه مطمئن باشید که در کنسول جستجوی گوگل نیز همین طوره وبسایت ما به طور HTTP است , براین اساس بایستی اطمینان حاصل کنم که تارنما اینجانب از گزینه HTTP به کارگیری می‌کنه . عالی درحال حاضر اجازه بدید این آیتم رو تنظیم کنیم . من بر روی مورد Allow کلیک می کنم و این کد رو در جعبه اسکن خواهم کرد . آنگاه پروفایلی که با نشانی مطابقت و همخوانی است رو انتخاب خواهیم کرد .

بخش بعدی صرفا جنبه زیبایی داره . ما صرفا اون رو انجام می دیم به احتمال بسیار تیتر وب سایت رو وارد کرده اید , دستگاه لیزر در‌صورتی‌که می خواید اون رو تغییر بدید در‌این تراز می تونید اینکار رو انجام بدید . می تونید جدا کننده رو تغییر بدید . در غایت چیزی که مضاعف اهمیت ندارد اینه که انقطاع کننده شما در صفحه نتایج کاوش وجود داشته باشه . خوب به پیش می ریم ما کار خودمون دستگاه لیزر رو انجام دادیم تونستیم همه تنظیمات پایه که برای وبسایت خودمون نیاز داشتیم رو تنظیمات کنیم . بر روی گزینه close کلیک می‌کنم و به ناحیه ادمین بر میگردم &# دستگاه برش لیزر ;